close
چت روم
بهترین سایت فوتبال و کشتی کج
منوی اصلی
منوی اصلی
صفحه اول
تالار گفتمان

آرشيوی مطالب
نقشه سایت
درباره ی ما
ایمیل مدیریت
ارتباط با ماموضوعات
بیوگرافی ها

پشتیبانی آنلاین

                                                                                

                                                                                ایمیل:sinaeslamfar@yahoo.com

sina-esدیکشنری آنلاین


چت روم
برای ورود به چت روم ايرانسلی ها کلیک کنیدجدول لیگ برتر ایران 91-92جدول لیگ برتر انگلیس 2012-2013


جدول لیگ برتر اسپانیا 2012-2013جدول لیگ برتر ایتالیا 2012-2013


جدول لیگ برتر آلمان 2012-2013په نه په


خبر نامه


مطالب پر بازدید
بیوگرافی the Rock بازدید : 491

نظرسنجی
به نظر شما کدام فوتبالیست بهتر بازی میکند؟


به نظر شما کدام کشتی کج کار بهترین کشتی کج کار تاریخ است؟آرشیو مطالب

سایت جدید ما

آدرس سایت جدید ما:

wt-soccer.rzb.ir

لطفا از این سایت ما دیدن فرمایید چون 

به احتمال زیاد این سایت دیگر آپدیت نمیشود

اسلایدر

خوش آمدید

                                                       

                                         

                          

                                

تبادل بنر

         wwe-soccer.tk          

برایه تبادل بنر با ما ابتدا بنره ما را در وب خود قرار دهید

و سپس کد بنرتان را برایه قرار گرفتن در وب ما برایمان ارسال کنید

آدرس بنر ما :http://s1.picofile.com/file/7448451612/535353.gif

تبلیغات

         

        

                                                

کلیک طلا


بیو گرافی سی ام پانک
username
موضوع: بیوگرافی ها

               -----------------------------------

بيوگرافي سي ام پانك: ( Cm Punk )

نام: فيليپ جك بروكس - Phillip Jack Brooks

تاريخ تولد: 26 اكتبر 1978

محل تولد: شيكاگو

وزن: 101 كيلو گرم  ....  قد: 185 سانتي متر

مربيان: Kevin Quinn - Dave Taylor - William Regal - Steel Dominion Wrestling School - Danny Dominion

فينيشرها: G T S مخفف جمله Go To Sleep - Anaconda vise

لقب ها: The Straight Edge Superstar - Mr. Money in the Bank - The Second City Saint - The Straight-Edge Savior

فيليپ جك بروكس معروف به سي ام پانك در تاريخ 26 اكتبر سال 1978 در شيكاگو متولد شد. سي ام پانك در سال 1999 كارش را در كشتي كج شروع كرد و مربي او ويليام ريگال بود. سي ام پانك ابتدا به كمپاني Lunatic Wrestling Federation رفت ولي خيلي زود از اين كمپاني جدا شد و به مدرسه كشتي كج لستيل دومينيون در شيكاگو رفت. سي ام پانك در آن كمپاني گروهي تشكيل داده بود كه نام اين گروه Gold Bond Mafia بود.

سي ام پانك در سال 2003 به ليگ ROH و در آنجا پيشرفت خوبي داشت و توانست به همراه كابانا قهرمان تگ تيم اين ليگ شود. پس از مدتي قرار شد كه به تي ان اي برود كه اين هرگز انجام نشد ، مسئولان تي ان اي گفتند بدليل اينكه او نمي تواند به عنوان هيل با تماشاگران ارتباط داشته باشد از به خدمت گرفتن او صرف نظر كردند. بعد از آن او به سراغ كمربند قهرماني ROH رفت و به درگيري با ساموا جو پرداخت كه بهترين مسابقات تاريخ ROH بود. پانك در سه بازي به مصاف ساموا جو رفت كه دو مسابقه اول مساوي شد و در مسابقه اخر، ساموا جو ، سي ام پانك رو شكست داد. سي ام پانك در زماني كه در ليگ ROH بود قرار بود كه به كمپاني دبليو دبليو اي برود اما بعد از كسب كمربند قهرماني ROH از اين كار منصرف شدو در ليگ ROH به كارش ادامه داد و در آنجا به يك شخصيت كاملا منفور تبديل شد.

در سپتامبر سال 2005 ، سي ام پانك به ( OVW ) او وي دبليو  رفت. اولين قهرماني سي ام پانك در OVW با شكست KEN DOANE به دست آورد. كه توانست با اين پيروزي كمربند قهرماني Television OVW را بدست آورد. جالبه بدونيد سي ام پانك زماني كه در OVW بود در رسلمنيا 22 هم حضور داشت! سي ام پانك به عنوان يكي از گانگستر هايي كه در شوء ورودي جان سينا ، قبل از جان سينا وارد شدن در رسلمنيا حاضر شد.

سي ام پانك بعد از آن توانست با شكست برنت آلبرايت كمربند قهرماني  OVW را بدست آورد و از قهرماني خود در مسابقات مختلف در برابر استارهااي مانند: Shad Gaspard, Ken Kennedy,Johnny Jeter Mike "The Miz" Mizanin دفاع كرد.

بعد از جدايي سي ام پانك از OVW به دبليو دبليو اي پيوست و دوران طلايي سي ام پانك آغاز شد. در ابتدا به ليگ اي سي دبليو رفت و در آنجا شكست ناپذير بود و به همين دليل باعث شد خيلي زود در بين تماشاگران محبوب شود. اولين درگيري او در اي سي دبليو با مايك ناكس بود و درگيري آنها بر سر كلي كلي كه در آن زمان دوست دختر مايك ناكس بود آغاز شد و در مسابقه ورودي به اليمنيشن چمپر با پيروزي سي ام پانك در برابر مايك ناكس اين درگيري به پايان رسيد.

در سوروايور سريز 2006 و در مسابقه تگ تيم مچ ، سي ام پانك و گروه دي ايكس و تيم اكستريم در مقابل تيم ريتراد ار كي او و مايك ناكس و جاني نيترو وگرگوري هلمز قرار گرفتند كه توانستند در اين مسابقه پيروز شوند.

بعد از اينكه قهرمان اي سي دبليو ، بابي لشلي به راء درفت شد، در تورنومنتي كه براي مشخص شدن قهرمان اي سي دبليو برگزار شد شركت كرد و به فينال اين مسابقات رسيد. پانك قرار بود با كريس بنوا بازي كند اما بنوا خودكشي كرده بود ، به همين خاطر ، جان موريسون به جاي بنوا در مسابقه شركت كرد و با شكست
سي ام پانك قهرمان شد. موريسون در چند مرحله پانك رو شكست داد ولي در نهايت پانك در يك LAST CHANCE MATCH زيبا و ديدني ، موريسون رو برد و قهرمان اي سي دبليو شد.

پانك مدت 5 ماه قهرمان بود كه تونست استار هايي مثل اليجا برك ، بيگ ددي ، جان موريسون و ميز رو شكست بده ولي در نهايت در يكي از مسابقات اي سي دبليو، به چاوو گررو باخت. اين باخت زماني اتفاق افتاد كه پانك از ادج يه اسپير خورد و كمربند قهرماني خود را از دست داد.

با حضور سي ام پانك در ماني اين د بنك لدر مچ در رسلمنيا و برد در اون مسابقه ، دوره جديدي از كرير او شروع شد.

بعد اينكه ماني اين د بنك رو برد ، به را درفت شد و در همون شب اول در دبليو دبليو اي راء ، با استفاده از امتياز ماني اين د بانك توانست با شكست ايج ، كمربند قهرماني سنگين وزن جهان را بدست آورد. بعد از آن در مسابقه اي كه با جي بي ال داشت توانست از كمربند قهرماني خود دفاع كند. سي ام پانك تا آنفورگيون 2008 از كمربندش دفاع كرد ولي در شب آنفورگيون، مورد حمله گروه لگيسي قرار گرفت و بعد از خوردن يه پانت كيك از رندي اورتون ، ديگه نتونست از كمربندش دفاع كند. جنرال منيجر راء ، كريس جريكو را جايگزين پانك كرد و كريس هم قهرمان جديد شد.

پانك 8 روز بعد در ماندي نايت راء از ريمچ خودش استفاده كرد ولي مسابقه رو به كريس جريكو باخت. بعد از آن ، پانك و كوفي كينگستن با شكست تيم لگيس ، قهرمان تگ تيم شدند ولي به سرعت كمربندشون رو به تيم جان موريسون و ميز باختند.

بعد از آن سي ام پانك در تورنومنتي كه براي كمربند قهرماني بين قاره اي برگزار شده بود ، شر كت كرد و توانست با شكست ري ميستريو به فينال مسابقات راه يابد و سرانجام در شيكاگو، محل تولدش ، با شكست ويليام ريگال ، كمربند قهرماني بين قاره اي را بدست آورد.

قبل از رسلمنيا، سي ام پانك كمربندش را به جي بي ال باخت. سپس در ماني اين د بنك رسلمنيا 25 هم شركت كرد و در اتفاقي بي سابقه، دوباره ماني اين د بنك رو برد. در اكستريم رولز 2009 ، سي ام پانك با استفاده از امتياز ماني اين دبانك خود توانست جف هاردي را شكست دهد و قهرمان جديد سنگين وزن جهان شود و در مسابقه بعدي كه در بش 2009 داشت با دي كيو كردن مسابقه كمربند قهرماني خود را حفظ كرد و اين باعث شد كه سي ام پانك هيل شود. درگيري پانك و جف ادامه داشت و جف در نايت اف چمپينز 2009 پانك رو برد و قهرمان شد اما پانك دوباره در سامر اسلم در يك مسابقه TLC كمربند رو پس گرفت و رقابت جف هاردي و سي ام پانك به پايان رسيد ، اما در انتهاي بازي ، آندر تيكر به سي ام پانك حمله كرد و درگيري اين دو سوپراستارز آغاز شد.

بعد از شكست درمقابل آندرتيكر و از دست دادن كمربند قهرماني سنگين وزن ، سي ام پانك شروع به درست كردن گروهش ، S.E.S كرد و با عضو كردن لوك گالوز در گروهش ، تيمش رو تشكيل داد. سي ام پانك ادعا كرد كه با زندگي استريت ادج ، تونسته لوك گالوز رو كه يك عقب افتاده بود رو درمان كنه.


بعد از آن ،
سي ام پانك وارد يك درگيري با ري ميستريو شد و با به هم زدن مراسم تولد دختر ري ، يه مسابقه در رسلمنيا ترتيب داد كه اگر ري مي باخت ، بايد عضو گروه S.E.S مي شد. در رسلمنيا ، ري ميستريو ، سي ام پانك رو شكست داد. بعد از رسلمنيا ، پانك چلنج ري ميستريو را قبول كرد و گفت حاضره موهاش رو در اين راه قرار بده و در صورت باخت موهاش رو بتراشه ، پس بين اين دو يك مسابقه HAIR در اكستريم رولز برگزار شد كه با دخالت عضو ماسك دار گروه S.E.S سي ام پانك موهاش رو حفظ كرد. اما باز هم اين درگيري تموم نشد و اين دو يه مسابقه در او د ليميت داشتن كه در آن مسابقه ، اگر پانك مي باخت بايد موهاش رو مي تراشيد و اگه ري مي باخت بايد عضو گروه سم ام پانك مي شد. در پايان اين مسابقه زيبا ، ري با رول اپ كردن پانك ، بازي رو برد و با كمك كين موهاي پانك رو تراشيد. در اسمكدان بعد اين پي پي وي ، پانك با يه ماسك ظاهر شد و با شكست كين ، به مسابقه قهرماني سنگين وزن در فاتال فور وي صعود كرد. سي ام پانك در مسابقه فاتال فور وي 2010 در استانه قهرماني بود كه با دخالت كين ، كه به دنبال ضارب برادرش مي گشت ، اين شانس رو از دست داد.

بعد ناموفق بودن در كسب قهرماني سنگين وزن ، سي ام پانك با بيگشو وارد درگيري شد كه در اين درگيري ، بيگشو، ماسك پانك رو برداشت. هفته بعد هم مسكد من اين گروه به وسيله بيگشو ماسكش رو از دست داد و معلوم شد كه اين شخص ، جويي مركوري بوده است. اين امر باعث شد كه بين اين گروه و بيگشو يه مسابقه هنديكپ در سامراسلم انجام شود كه بيگشو پيروز شد. بيگشو در نايت آف چمپيونز هم سي ام پانك رو شكست داد تا درگيري بين اين دو تمام شود. وقتي كه سرنا از كمپاني رفت و مركوري مصدوم شد ، اين گروه از بين رفت و در هفته بعد از آن در اسمكدان ، سي ام پانك در مسابقه اي كه با لوك گالوز داشت او راشكست داد.
بعد از آن ، سي ام پانك به راء درفت شد و در شب اول حضورش ، اون بورن رو مصدوم كرد ، اما خود سي ام پانك در برگينگ رايتز مصدوم شد و براي مدتي از مسابقات دور بود اما در هفته هاي پيش در دبليو دبليو اي راء به عنوان گزارشگر حضور پيدا كرد تا اينكه در هفته قبل وارد گروه نكسز شد و رهبر گروه نكسز شد.

عناوين و قهرماني هاي سي ام پانك:

 Independent Wrestling Association Mid-South

IWA Mid-South Heavyweight Championship

IWA Mid-South Light Heavyweight Championship

International Wrestling Carte

IWC Heavyweight Championship

Mid-American Wrestling

MAW Heavyweight Championship

NWA Cyberspace

NWA Cyberspace Tag Team Championship – with Julio Dinero

NWA Revolution

NWA Revolution Heavyweight Championship

Ohio Valley Wrestling

OVW Heavyweight Championship

OVW Southern Tag Team Championship – with Seth Skyfire

OVW Television Championship

Pro Wrestling Illustrated

PWI ranked him #3 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 2010

Ring of Honor

ROH Tag Team Championship – with Colt Cabana

ROH World Championship

St. Paul Championship Wrestling

SDW Northern States Television Championship

SPCW Northern States Light Heavyweight Championship

World Wrestling Entertainment

ECW Championship

World Heavyweight Championship

World Tag Team Championship – with Kofi Kingston

WWE Intercontinental Championship

Mr. Money in the Bank 2008, 2009

Slammy Award for "OMG" Moment of the Year (2008) Cashing in Money in the Bank to win the World Heavyweight Championship

Slammy Award for Shocker of the Year (2009)[96] Forcing Jeff Hardy out of the WWE after Steel Cage match victory

Slammy Award for Despicable Me (2010)[179] Harassing Rey Mysterio and his family

Nineteenth Triple Crown Champion

Wrestling Observer Newsletter

Star Match vs. Samoa Joe at ROH Joe vs. Punk II on October 16, 2004
Feud of the Year (2009) vs. Jeff Hardyنويسنده: nima بازديد: 104 نظرات ()

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
مطالب گذشته

مسابقه تشخیص چهره 1 تاریخ : شنبه 31 تیر 1391

نظر یادت نره تاریخ : سه شنبه 20 تیر 1391

نتایج اسمکدان 24 آگوست 2012 تاریخ : جمعه 03 شهریور 1391

اولین ال کلاسیکو 2012 - 2013 در سوپر کاپ اسپانیا تاریخ : پنجشنبه 02 شهریور 1391

شهرآورد سرخ آبي هاي پايتخت از نگاه آمار تاریخ : پنجشنبه 02 شهریور 1391

نتایج راء 20 آگوست 2012 تاریخ : سه شنبه 31 مرداد 1391

نتایج پی پر ویو summer slame 2012 تاریخ : دوشنبه 30 مرداد 1391

پاور رنکینگ 18 آگوست تاریخ : دوشنبه 30 مرداد 1391

متلک های عادل فردوسی پور تاریخ : چهارشنبه 25 مرداد 1391

پاور رنکینگ 11 آگوست تاریخ : یکشنبه 22 مرداد 1391
آمار سایت
آمار کاربران
افراد آنلاین : 1
اعضای آنلاین : 0
تعداد اعضا : 13

عضو شوید
ارسال کلمه عبور

آمار مطالب
کل مطالب : 52
کل نظرات : 14

آمار بازدید
بازدید امروز : 3 نفر
باردید دیروز : 2 نفر
بازدید هفته : 5 نفر
بازدید ماه : 42 نفر
بازدید سال : 565 نفر
بازدید کلی : 29,015 نفر

عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

پاور رنکینگ هفتگی


   


قهرمانان فعلی wwe


تقویم پی پر ویو های کشتی کج

       


مطالب تصادفی

Theme Designed By: sina-es || Cms By: wwe-soccer Farsi [RZB]
width=/RB:Rand_Posts_Block

ابزار هدایت به بالای صفحه

width=td style=